محل تبلیغات شما

آیا این شرکت ها قانونی هستند؟

پس از ظهور شرکت های هرمی در ایران و ی های صورت گرفته، هر شرکتی که تصمیم به فعالیت در این زمینه نماید باید ابتدا مجوز رسمی آن را از وزارت صنعت معدن و تجارت دریافت کند. بنابراین شما در هنگام عضویت ابتدا می توانید مجوز هر شرکت را مشاهده کرده سپس عضو آن شوید. در یک شرکت بازاریابی شبکه ای قانونی به همه افراد براساس میزان فروش آن ها و زیرمجموعه هایشان پورسانت داده می شود ولی در اکثر شرکت های هرمی افراد از طریق عضو گیری درآمد کسب می کنند.

آیا با یک شغل پاره وقت می توان موفق شد؟

شما می توانید فعالیت نتورک مارکتینگ خود را به عنوان یک فعالیت پاره وقت بدون از دست دادن منبع درآمدزایی حال حاضرتان انجام دهید تا زمانی که به درآمد ایده آلتان رسیدید. درواقع محدودیتی برای انجام این کار وجود ندارد.

آیا باید محصولات را در مکان خاصی بفروشم؟

شما می توانید محصولات خود را در مکان ها و موقعیت های مختلف و به روش های مختلفی بفروش برسانید. شما می توانید هر روشی که با آن احساس راحتی می کنید و موفقیت بیشتری برای شما به ارمغان دارد را برگزینید.

آیا کسی که سابقه فروش ندارد می تواند در این کار موفق شود؟

بازاریابی شبکه ای در واقع به اشتراک گذاشتن حقایقی راجع به شرکتی است که شما در آن مشغول فعالیت هستید. درحقیقت مطالعات نشان می دهد کسانی که تا بحال درگیر کار فروش نبودند در این فعالیت موفق تر هستند.

میزان درآمد من در این فعالیت چقدر می تواند باشد؟

در این فعالیت شما همان قدر که کار کنید می توانید درآمد کسب کنید و محدودیتی در میزان درآمد آن وجود ندارد.

جذب و حمایت از افراد دیگر چقدر اهمیت دارد؟

زمان ما محدود به 24 ساعت شبانه روز است. شما با جذب افراد دیگر می توانید بطور مجازی خودتان را تکثیر کنید و در مکان های دیگر نیز فعالیت داشته باشید. حمایت شما از دیگران سبب آزادی مالی شما نیز می شود.

آیا ام ال مارکتینگ طرحی برای زود پولدار شدن است؟

زود پولدار شدن یک افسانه است. این امر در دنیای امروز اتفاق نمی افتد بجز موارد استثنا. من نمی توانم وارد نتورک مارکتینگ شوم این کار یک تجارت واقعی نیست! این کار واقعی است. در حال حاضر یک صنعت چند میلیارد دلاری در دنیاست که شامل میلیون ها نماینده و هزاران کمپانی فعال در سراسر دنیاست.

تجربه خوبی در بازاریابی شبکه ای ندارم و موفق نبوده ام.

شرکت های بزرگ و خوب زیادی وجود دارند و هم چنین شرکت های بد.! اما نتورک مارکتینگ برای شما کار می کند! فقط کافی است شما به یک شرکت درست بپیوندید. این انتخاب یکی از عوامل موفقیت شماست.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.  

نشانه های یک شرکت بازاریابی شبکه ای غیرقانونی

شرکت های هرمی و فاقد پروانه کسب

توصیه رابرت کیوساکی راجب نتورک مارکتینگ

شرکت ,های ,فعالیت ,کار ,یک ,توانید ,می توانید ,در این ,شرکت های ,این کار ,این فعالیت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
وبلاگ رسمی شرکت بیان فوق تخصص جراحی زانو-متخصص ارتوپدی اجاره خانه در ترکیه مهدی خدامرادی تیــــــمـای ناآرام طلوع نوشته های یک مهندس مکانیک کتابخانه مرکزی استان همدان بهترین آهنگ های محلی تقریر حقیقت، تقلیل مرارت