محل تبلیغات شما

در این مقاله تصمیم داریم نتورک مارکتینگ را از دیدگاه رابرت کیوساکی بررسی کنیم و دلایل او را برای ورود به این حرفه و موفق شدن در آن  بیان کنیم.

عده ای تصور می کنند بازاریابی شبکه ای فعالیتی است که برای همه مناسب نیست یا فقط عده کمی در آن به موفقیت می رسند و درآمدهای بالایی کسب می کنند اما واقعیت چیزی غیر این است یعنی در این حرفه فرصت برای همه افراد یکسان است و همه می توانند در آن به موفقیت برسند.

از نظر رابرت کیوساکی ام ال ام  یکی از کم هزینه ترین راه ها برای کسب مهارت ثروتمندی است. از نظر وی دلیل اصلی عدم موفقیت افراد در بازاریابی شبکه ای، این است که آن ها زود کار را رها می کنند. وی معتقد است در نتورک شما با موفق کردن دیگران به موفقیت می رسید. در واقع شما بدون کمک دیگران نمی توانید به رده های بالا دست یابید. اگر شما با آموزش و حمایت به دیگران کمک کنید تا آن ها از ذهنیت فقیر خود رها شوند به موفقیت خود نیز نزدیک شده اید. گاهی در ماه و سال اول پول زیادی به دست نمی آورید. اینکه شما بتوانید به دیگران این آموزش را دهید که با برخورد با چنین وضعی از هدف خود دست نکشند کاری دشوار است.

بنظر رابرت کیوساکی اولین خطای افراد در حین ورود به بازاریابی شبکه ای این است که برای پول درآوردن وارد آن می شوند و زمانی که پس از چند ماه به درآمد بالا نمی رسند دلسرد می شوند. افراد باید یاد بگیرند که برای پول کار نکنند بلکه برای ساخت تجارت خود انرژی بگذارند. تمام تمرکز خود را معطوف به ساختن سازمان کنید و مطمئن باشید آزادی مالی نتیجه آن خواهد بود.

برای بدست آوردن پول وارد نتورک مارکتینگ نشوید بلکه هدفتان ساختن سازمانی پولساز باشد. وی معتقد است برای موفقیت در نتورک مارکتینگ احتیاج به دو خواسته و دلیل اساسی دارید، اول کمک به خودتان و دوم کمک به دیگران. اگر فقط برای یکی از این دلایل وارد شده اید، به هدف خود نخواهید رسید.

برای کسانی که فقط برای پول کار کرده اند،  ساختن در ابتدای راه برای آن ها دشوار است و بنظر آن ها کاری بیهوده به نظر می آید. این در واقع همان مانعی است که اجازه نمی دهد در راس یک مجموعه بزرگ قرار بگیرند. این افراد پول را بیشتر از تغییر ذهنیت خود دوست دارند. لازم به ذکر است که هیچ تغییری یک شبه اتفاق نمی افتد و باید زمان و انرژی برای آن صرف کرد اما همان تصمیم هم برای شروع کافی است.

یکی از ویژگی های خوب بازاریابی شبکه ای این است که شما به پول زیادی نمی رسید مگر اینکه زمانتان را برای کمک به دیگران هزینه کنید. اگر نمی خواهید زمانتان را برای دیگران صرف کنید باید بدانید که به موفقیت نخواهید رسید و بهتر است به کارهای سنتی بروید. در بازاریابی شبکه ای حرفه ای شما سازمانی می سازید که برای شما کار نمی کنند برای پول هم کار نمی کنند آن ها برای ساخت تجارت خود زمان می گذارند و درواقع تجارت شما را هم گسترش می دهند.

کسب و کار بازاریابی شبکه ای به هرکسی اجازه می دهد در دایره ثروتمندان قرار بگیرد و یک راه کم هزینه برای گذر از نیمه اول نمودار است. شما در بازاریابی شبکه ای برای کسی کار نمی کنید پس بهتر است یاد بگیرید برای پول هم کار نکنید. تمرکزتان را روی ساخت سازمان و سیستم بگذارید و دو دلیل اصلی موفقیت در نتورک مارکتینگ را از یاد نبرید:

کمک به خودتان و کمک به دیگران.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید. 

نشانه های یک شرکت بازاریابی شبکه ای غیرقانونی

شرکت های هرمی و فاقد پروانه کسب

توصیه رابرت کیوساکی راجب نتورک مارکتینگ

نمی ,پول ,کار ,موفقیت ,دیگران ,ها ,است که ,به دیگران ,آن ها ,کمک به ,برای پول

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مرکز خدمات ساشین سرویس آذرا سرگشتگی فروشگاه اینترنتی پریا مرجع نقد فیلم و سریال سعدی هیئت فرهنگیان اراک دیوار مشهد معرفی بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص کشور دانلود خلاصه کتاب حسابداری و حسابرسی دولتی دکتر جعفر باباجانی